Airport Food Services

Děláme z cestování příjemný a chutný zážitek

O nás

Naše provozovny a značky

mat

Mattoni Bar je ideálním místem pro setkávání a zpříjemnění si chvil čekání na letišti i pro první skleničku po návratu z cest v podobě originálního signature drinku „Hladký přistání“. Profesionální baristé zde připravují kvalitní kávu Lavazza ¡Tierra! Intenso, směs 100% Arabiky. Nechybí ani chutné slané i sladké občerstvení a široký výběr nealkoholických nápojů.

So_Coffee

So! Coffee je útulný koncept kavárny navržený speciálně pro pohodlí cestujících, kteří hledají jedinečný zážitek z lahodné kávy spojený s kvalitní a širokou nabídkou občerstvení s možností vzít si kávu a něco dobrého s sebou přímo na palubu letadla.

bghp

Design restaurace je v nejnovějším formátu PRIME, který přináší prvky, díky nimž se snaží vyvolat nostalgii začátků BURGER KING®. Současně klade důraz na individualismus, který v kombinaci s historií vytváří prostor, kde lidé rádi tráví volný čas před odletem. Restaurace je otevřena denně od 8.00 – 20.00 hodin.

pilsner

Pilsner Urquell Original Restaurant je konceptovou restaurací Plzeňského Prazdroje, jenž vytváří jedinečné prostředí s inspirující originální atmosférou 20. let minulého století.

Kariéra

Chcete se stát součástí společnosti Airport Food Services? Neváhejte nám zaslat své CV.

job(at)lagardere-tr.cz

Informace pro uchazeče

Kontakt

V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat na emailové adrese:

info-foodservices(at)lagardere-tr.cz

ko

Fakturační adresa: Lagardere Travel Retail, a.s., Náměstí Marie Poštové 854, 266 01, Beroun 2

Doručovací adresa: Lagardere Travel Retail – Airport Food Services, Voctářova 2497/18, 180 00 Praha 8-Palmovka, Česká republika

Novinky