Naše provozovny a značky

V současnosti provozujeme 15 gastronomických a obchodních středisek včetně velké centrální kuchyně.

provozovny

Mattoni Bar

Mattoni Bar je ideálním místem pro setkávání a zpříjemnění si chvil čekání na letišti i pro první skleničku po návratu z cest v podobě originálního signature drinku „Hladký přistání“. Profesionální baristé zde připravují kvalitní kávu Lavazza ¡Tierra! Intenso, směs 100% Arabiky. Nechybí ani chutné slané i sladké občerstvení a široký výběr nealkoholických nápojů.

Sledujte Mattoni Bar na Instagramu @mattonibar.

Otevírací doba: 8:00-19:00

Umístění: Terminál 1, příletová hala.

insta
logo mattoni
sipkapro

Pilsner Urquell Original Restaurant

Pilsner Urquell Original Restaurant je konceptovou restaurací Plzeňského Prazdroje, jenž vytváří jedinečné prostředí s inspirující originální atmosférou. Vysoká kvalita piva Pilsner Urquell zajištěná nejmodernější technologií skladování a čepování umocňuje skvělý zážitek z každého doušku.

Interiér je laděn do atmosféry restaurací z dvacátých let pomocí dobových novin a reklamních cedulí na stěnách, dřevěným obložením a jedinečným měděným výčepem.

Otevírací doba:

Terminál 1: prst A – 8:00 – 20:00 hod., B – 8:00 – 20:00 hod.

Terminál 2: prst C – 8:00-20:00, odletová hala „U Václava“ – 8:30-19:00

Umístění: Terminál 1 a 2 za bezpečnostní kontrolou – prst A, B, C a také v odletové hale Terminálu 2 u památníku Václava Havla.

pillsnerlogo
sipkapro

SO! Coffee

So! Coffee je útulný koncept kavárny navržený speciálně pro pohodlí cestujících, kteří hledají jedinečný zážitek z lahodné kávy spojený s kvalitní a širokou nabídkou občerstvení s možností vzít si kávu a něco dobrého s sebou přímo na palubu letadla.

Otevírací doba:

Provozovna v přízemí: 8:00-18:00

Provozovna v prvním patře: 6:00-16:00

Umístění: Terminál 2 za bezpečnostní kontrolou, prst C, podlaží 0 a podlaží 1.

insta

Sledujte So! Coffee na Instagramu @socoffeeprague a sdílejte vaše So! Coffee momenty pod hashtagem #socoffeenow.

Nově nás také najdete na webových stránkách So! Coffee:

http://socoffee.com/cs/

LOGO VERTICAL 1
sipkapro

Burger King

Design restaurace je v nejnovějším formátu PRIME, který přináší prvky, díky nimž se snaží vyvolat nostalgii začátků BURGER KING®. Současně klade důraz na individualismus, který v kombinaci s historií vytváří prostor, kde lidé rádi tráví volný čas před odletem.

Otevírací doba:
Terminál 1: 8:00-18:00

Terminál 2: 8:00-18:00

Umístění: V odletové hale Terminálu 1 a Terminálu 2 u památníku Václava Havla.

bk kopie
sipkapro

Fresh & Good

Máte hlad, ale málo času před vaším odletem? Tak to jsou produkty značky Fresh & Good pro vás tou správnou volbou!

Vlastní značka Fresh & Good vznikla v roce 2015, a tak se jedná opravdu o „fresh“ záležitost, která chutnými produkty nejen rychle zasytí, ale svým pojetím i pobaví!

Koncept Fresh & Good si zakládá na kvalitních čerstvých surovinách a poctivě ručně vyrobených produktech, které z naší letištní centrální kuchyně až k vám urazí maximálně pouhých 550 metrů. Vybírat můžete ze široké nabídky baget, panin, zeleninových i ovocných salatů a fresh džusů, které si můžete vzít s sebou do letadla a kdykoliv vychutnat i díky šikovnému, funkčnímu balení. Zdravě a rychle vyřešit hlad na letišti nebylo nikdy s Fresh & Good snazší.

Fresh & Good produkty můžete zakoupit po celém letišti ve vybraných provozovnách, jako jsou restaurace Pilsner Urquell Original Restaurant či kavárnách So! Coffee.

logofreshgood
sipkapro

BREAD & CO

Nejlepší příležitosti dát si dobré jídlo je, když čekáte na svůj let. Zastavte se v Bread & Co bistro-café k uspokojení vašeho pocitu hladu. Ze široké nabídky dobrého jídla se vám budou sbíhat sliny: slané i sladké pečivo, mezinárodní best-sellery, sendviče, saláty… Nechte se rozmazlit výběrem!

Výborné nápoje potěší také gurmány. Cestující v odletové hale Terminálu 2 si mohou užít klasické či gurmánské teplé či studené nápoje v příjemném rustikálním prostředí. Užijte si čerstvou a zdravou svačinu na Letišti Václava Havla Praha: zastavte se v Bread &Co!

Sledujte Bread&Co na Instagramu @breadco_cz a sdílejte své momenty s hashtagem #breadcopraha.

Otevírací doba: 2:00-18:00
Umístění: Terminál 2 v odletové hale.

sipkapro

1MINUTE

Abyste ušetřili každou minutu při cestování a věnovali se věcem, které vás baví, je tady nový koncept 1minute. Bistro 1minute kombinuje pultový prodej i self-service kiosek s čerstvou kávou a snacky. Užijte si chvíle volna s vynikajícím jídlem a nápoji v příjemném a moderním prostředí. Hledáte-li efektivní, rychlé a chutné občerstvení, jste na správném místě.

Otevírací doba: 8:00-16:30
Umístění: Terminál 2, příletová hala, směrem ke spojovacímu objektu

sipkapro

Black & White Panorama Café

Kavárna je umístěna v blízkosti všech prstů v Terminálu 2, jedná se tedy o ideální místo pro strávení volného času před vaším odletem. Při posezení u kávy se můžete kochat jedinečným výhledem na letadla nebo jen tak pozorovat čilý ruch na letištní ploše.

Otevírací doba: 8:30-17:30

Umístění: Terminál 2 za bezpečnostní kontrolou, směr prst C.

Bohemia Deli

V naší prodejně Bohemia Deli naleznete široký výběr českých i zahraničních delikates, piva, vína a destilátů. Nabízený sortiment je bohatý na typické české uzeniny, paštiky, nejznámější česká piva jako Plzeňský Prazdroj a Budvar, široký výběr moravských vín a nejkvalitnějších druhů lihovin.

Otevírací doba: 8:30-17:30

Umístění: Terminál 2, za bezpečností kontrolou směr prst C

Porto

Restaurace Porto ve středoevropském stylu je populární díky svému rustikálnímu interiéru, vynikajícímu jídlu i profesionální a zároveň přátelské obsluze. Pochutnáte si například na šťavnatém hovězím burgeru či tradiční gulášové polévce. V restauraci Porto se rádi postaráme o to, aby vaše čekání na letišti bylo ochuceno nevšedním zážitkem špičkové kuchyně.

Otevírací doba: denně, 8:00 – 20:00 hod.

Umístění: Terminál 2 za bezpečnostní kontrolou, směr prst C.